Amerika, alebo Spojené štáty americké je krajina neobmedzených možností, ale aj krajina, kde nájdete toľko prírodných bohatstiev, národných parkov, prírodných krás a nedotknuteľnej prírody, ako nikde inde. My Vám v tejto sezóne ponúkame západné pobrežie USA, ktoré je preplnené práve takýmito prírodnými skvostami.

Pozývame ťa objaviť scénické západné pobrežie pozdĺž Tichého oceánu, vydať sa na túru po neobyčajnom národnom parku Joshua Tree  alebo Angels Landing Trail v konóne Zion. V kanóne Bryce ti ponúkame na výber túru po Rim Trail, alebo Fairyland Trail. Záhradu diabla uvidíš v národnom parku Arches a ak by ti to ešte nestačilo, budeš ohúrený prírodnými krásami parku v Monument Valley. A čo tak Grand Canyon, to je must a my ťa tam určite zoberieme. Nezabudnuteľný zážitok je zase nočná jazda limuzínou po známom Stripe v Las Vegas. Kto sa vydá na našu severnú cestu, určite bude ohúrený Národným parkom Yellstone. No a pre tých najväčších dobrodruhov je k dispozícii aj cesta naprieč Amerikou, či už severnou, alebo južnou trasou.

Na východnom pobreží nesmieš vynechať veľkomestá ako New York, Boston, Philadelphia, Chicago, ale aj  dychberúce Niagarské vodopády, Amišskú kultúru, pohorie Adirondack a mnoho ďalšieho.

Správny dobrodruh sa nájde v každej z našej ponuky výletov s batohom na chrbte. Spozná väčších, či menších cestovateľov z celého sveta a ktohovie možno si nájde aj kamarátov na zvyšok života. Po celý čas je k dispozícii domáci anglicky hovoriaci sprievodca, ktorý Vám rad zodpovie akékoľvek otázky, bez problémov dopraví do národného parku, či mesta a voľný čas vyplní tým správnym programom.

Dúfam, že už ste navnadení, batoh nachystaný a dobrodružstvo po cestách vypustené.