Romantika v Taliansku

Romantika v Taliansku

cena Na mieru€

Romantika v Taliansku

Nezabudnuteľné romantické chvíľky so svojou polovičkou pod Toskánskym nebom, alebo jednom z najromantickejších miest sveta v Ríme, či v Benátkach, budú pre Vás čarovné! Postaráme sa o to, aby vaše chvíľky Lásky boli splnené podľa Vašich snov.

Prekvapte svojho partnera týmto netradičným romantickým zážitkom, pri špeciálnej udalosti, ako požiadanie o ruku, valentínsky, či narodeninový darček, alebo víkendom plným lásky.

Zostavíme Vám romantický pobyt na mieru, alebo si môžete vybrať z nasledujúcej ponuky zájazdov – v sekcii Romantické menu.

 

Naše romantické menu zahŕňa:

Florencia pri sviečkach – obdarujte svoju polovičku netradičným zážitkom vyjadrením Vašej lásky (medových týždňov, zasnúbenia, Valentína, alebo len krásneho víkendu)  a darujte jej pobyt Florencia pri sviečkach. Máme pre Vás tri skvelé varianty pobytu:

“ PERLA „

Po otvorení hotelovej izby Vás bude čakať vychladené prosecco s lesným ovocím a kytica kvetov. Vo večerných hodinách Vás odprevadíme do elegantnej reštaurácie, kde máte nami zarezervovanú romantickú večeru.

“ RUBÍN „

Po príchode do krásneho hotela s panoramatickým výhľadom si vychutnávajte aperitív. Poobede Vás bude čakať skúsená sprievodkyňa s ktorou navštívite najvýznamnejšie pamiatky a zákutia, kde sa skrýval Dante so svojou Beatrice. Po prechádzke mestom sa zrelaxujete v SPA, kde budete mať relaxačný kúpeľ a masáž. Pre spestrenie tohto večera si vychutnáte gurmánsku reštauráciu, ktorá umocní atmosféru tohto špeciálneho dňa.

“ DIAMANT „

Spoločné chvíľky strávite v krásnom hoteli, na ktorom budete mať pripravené nádherné kvety a aperitív. Absolvujete prehliadku mestom so skúseným sprievodcom.

Exkluzívny darček: zavedieme Vás do show – roomov originálnych parfémov, alebo šperkov (podľa vášho výberu). Po krásnej exkurzie si oddýchnete v relaxačnom kúpeli a vychutnáte masáž. Zakončenie dňa večerou v Michellin reštaurácii.

* Doplnkové služby: transfer z / na letisko

Romantika v Ríme – počas troch dní spoznáte romantickú atmosféru tohto starobylého antického mesta Bohov. Skúsená sprievodkyňa Vám poukazuje tie najatraktívnejšie pamiatky a skvosty Ríma, ktoré určite nemôžete vynechať. Degustácie pravých talianskych jedál a vín.

Romantika v Benátkach – fascinujúce mesto zaľúbených párov a spievajúcich gondolierov

Romantika v Cinque Terre – Národný park Cinque Terre skrýva v sebe neopakovateľnú atmosféru, ktorá sa dá naozaj vychutnať s našim certifikovaným sprievodcom. Spoznáte mestečká Manarola, Vernazza a „perlou“ tejto oblasti Riomaggiore – je desgustácia ligurského limoncella. Národný park, ktorý bol v roku 1999 zapísaný do zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Skalnatá pobrežná oblasť na talianskej riviére, kde zažijete jedinečnú atmosféru v prítomnosti farebných domčekov na útese.

San Gimignano,  Monteriggioni,  Siena – prehliadka stredovekých mestečiek so sprievodcom plná zaujímavých legiend, lahodných degustácií miestnych špecialít a návšteva vínnej haciendy.

Valentínsky špecial – vyjadrite svoju lásku v podaní exkluzívneho Amore darčeka. Výber z dvoch zaujímavých romantických variant. Domov si odnesiete fotografie a zážitky, ktoré Vám zostanú po celý život.

 

VALENTÍNSKE VARIANTY:

Voľba 1:
2 noci v izbe Superior Deluxe ****
Neobmedzený wellness
Uvítací aperitív
Exkluzívna poznávacie exkurzia (podľa miesta výberu zájazdu)

 

Voľba 2:
2 noci v izbe superior Deluxe ****
Neobmedzený wellness
Uvítací aperitív
Romantická večera
Exkluzívna poznávacie exkurzia  (podľa miesta výberu zájazdu)
Gurmánska večera
Fotografický servis pre dvoch

Pod toskánskym nebom – poznáte ten pocit, ako keby ste sa ocitli v rozprávke a zrazu nenájdete vhodného slova na vyjadrenie krásy, pocítite radosť a harmóniu? A práve takýmto miestom je nepochybne Toskánsko. Úzke romantické uličky, vedúce k starým usadlostiam, doprevádzané vinicami, olivovými hájmi a alejami cyprištekov. Objavte čaro života na rodinných farmách, na ktorých sa ešte pracuje. „Vniknite“ do samotného vidieckeho spôsobu života v prekrásnych kamenných vilách a usadlostí, kde si sami môžete vyrobiť olivový olej, či byť pri zrode slávneho toskánskeho vína, ako napríklad Chianti. V toskánskych dedinách vás očarí symfónia hrania prítomnosti v spojení s minulosťou, pohostinných a mierumilovných miestnych ľudí, kde sa budete určite cítiť ako doma. Agroturizmus je toskánsky fenomén a láka svojich turistov, aby sa radi vrátili.

Jedinečný romantický pobyt v toskánskych usadlostiach v lone čarokrásnej toskánskej prírody.