Rio de Janeiro

Rio de Janeiro

cena Na mieru€

Brazília je destinácia, ktorá vie stále niečím okúzliť, či sa tam vydáte po prvýkrát, vždy Vás chytí pocit nadšenia, prekvapenia a vzrušenia z neobvyklých zážitkov v novej, odlišnej kultúre, alebo ste už niekoľkokrát destináciu navštívili a viete, čo Vás čaká, ale aj tak ste stále plný vzrušenia a nadšenia z očakávania z niečoho nového.

Rio de Janeiro – úžasné mesto, usadené medzi bujne zarastenými horami a dych berúcimi plážami so zvláštnym šarmom, ktorý dotvárajú miestni energickí obyvatelia Cariocas. Medzinárodný turistický ruch sa zväčša orientuje na tú luxusnejšiu stránku Ria, avšak mesto má čo ponúknuť aj z opačnej strany. Zónou neobmedzenej zábavy je samotná pláž.

Obľubené atraktivity destinácie: socha Krista, Cukrová homoľa, pláž Copacabana, pláž Ipanema, pláž Leblon, Corcovado, Escadaria Selaron, Santa Teresa, Lapa, Leblon, Arpoador, Estádio Maracana, Rodrigo de Freitan Lagoon, Tijuca Forest, Jardim Botanico do Rio de Janeiro, Pedra da Gávea, Parque Lage, Red Beach, Tijuca National Park, Sugar Loaf cable car, Rio Water Planet, vodopády Iguacu

Viac o destinácii Máte radi pestré farby a zábavu? Tak poďte s nami na svetoznámy zábavný festival, ktorý nezažijete  nikde inde.

Ak obľubujete prírodu, vydajte sa s nami na adrenalínové dobrodružstvo a doprajte si nezabudnuteľný výlet do Amazonského pralesu. Amazonský prales skrýva totiž mnohé dobrodružstvá, ktoré v Európe určite nezažijete. Amazonský prales dosahuje 5 500 000 km2 rozlohy, čo znamená, že zaberá viac ako polovicu územia našej planéty, ktoré je pralesmi pokryté. Rozkladá sa nielen v Brazílii, ale zasahuje tiež do Kolumbie, Surinamy, Guyany, Francúzskej Guyany, Peru, Ekvádoru, Bolívie a Venezuely. Amazonský prales môžeme označiť a DNA banku našej planéty, pretože iba na jednu štvorcovú míľu pripadá asi 125 druhov cicavcov, 400 druhov vtákov, približne 60 obojživelníkov, 150 druhov motýľov a 100 druhov plazov. Okrem zvierat v pralese taktiež žije brazílsky kmeň Awá.

Všetky dobrodružstvá a exkurzie zažijete s našou sprievodkyňou, ktorá dlhoročne žije v Riu de Janeiro a dokonale pozná najlepšie atraktivity destinácie, miestnu kuchyňu a kultúru. Takisto budete mať gastronomický zážitok, na ktorý nezabudnete.

Ponuka zájazdov

Naše poznávacie, aj pobytové zájazdy sú organizované celoročne, podľa požiadaviek klienta, nakoľko naša sprievodkyňa dlhodobo žije v Riu de Janeiro.

Zájazd Rio de Janeiro na mieru

Vytvorte si vlastný zájazd do Rio de Janeira na mieru a my Vám ho splníme.
Vaše požiadavky a informácie ohľadom dĺžky pobytu, počet osôb a predstáv o výletov nám píšte na: info@ckginger.com

Pobytovo – poznávací zájazd na Copacabane s výletmi na sochu Ježiša Krista a Cukrovú homoľu ( 7 dňový pobyt)

Itinerár výletov

1. deň

7:45 – odchod z hotela na horu Corcovado . Vláčikom sa odvezieme až na vrch hory, kde je postavená slávna socha Ježiša Krista. Po nej navštíime slávny futbalový štadión Maracana (v prípade záujmu si môžeme na mieste zakúpiť lístky na vnútornú exkuzriu štadiónu). Ďalej prejdeme na Sambodrom, kde sa každý rok odohráva slávny Karneval. Presunieme sa do centra mesta, kde navštívime slávnu katedrálu sv. Sebastiana , Aqudut Arcos da lapa a schody J.Selarona . Po absovolvaní týchto atraktivít, pôjdme  na obed a ukážeme si krásnu kaviareň Colobmo, kde si podľa chuti môžme dať kávu. Na koniec tohto výletu uvidíme ešte mestké divadlo a vrátime sa na hotel.

2. deň

9:00 – Odchod z hotela na Cukrovu homolu kde su krasne vyhlady na zaliv, plaze a mesto. Pokracovat budeme po pri pobrezi kde uvidime vsetky slavne a menej slavne plaze Ria. Zacinajuc Copacabanou,Ipanemov a leblonom. Uvidime druhu cast Ria de Janeira o ktorej sa hovori ze je buducnostou Ria . Tu sa odohravali aj olympijske hry a v tejto casti byvaju domaci. Takze budeme moct spoznat aj nie turisticku cast Ria. Tato cast je uz modernejsia , Existuje len okolo 70-80 rokov . Tento vylet sa da spojit aj s inym faktultatyvnim vyletom ako je Favela tour alebo 30 minutovy  panoramaticky let helikopterov . Prave preto ze letisko sa nachadza prave v tejto casti .Aj slavna Favela Rocinha.

 

Zájazd pre dve osoby zahŕňa:

– transfer z / na letisko

– ubytovanie priamo na pláži Copacabana s raňajkami

– dva výlety so sprievodcom (jeden výlet na sochu Krista a druhý výlet na Cukrovú homoľu)

Cena od: 800 Eur / 1 osoba*

* Cena od 800 Eur je kalkulovaná pre zájazde dvoch osôb. Cena neobsahuje letenku. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme letenku.

Amazonský prales tour

Vaše požiadavky a informácie ohľadom dĺžky pobytu, počet osôb a predstáv o výletov nám píšte na: info@ckginger.com

Favela tour

Vaše požiadavky a informácie ohľadom dĺžky pobytu, počet osôb a predstáv o výletov nám píšte na: info@ckginger.com

Svadobná cesta v Rio de Janeiro

Vaše požiadavky a informácie ohľadom dĺžky pobytu, počet osôb a predstáv o výletov nám píšte na: info@ckginger.com