Pobytovo – poznávací zájazd na mieru – Madeira

Pobytovo – poznávací zájazd na mieru – Madeira

cena od 999€

Vydajte sa s nami spoznávať krásy portugalského ostrova Madeira. Tripík na mieru. Náš pobytovo-poznávací zájazd sa skladá z dvoch častí a to z poznávacej časti, kde spoznáte úžasné miesta tohto ostrova a oddychovú časť zájazdu a to leňošenie na krásnej pieskovej pláži. Dĺžka zájazdu na mieru.

Itenerár:

1. tour – Funchala

Výlet po Funchale, kde by sme navštívili staré mesto s maľbami na dverách, miestnu tržnicu s predajom rýb, zeleniny, ovocia, kvetov, obchod s madeirskými výšivkami. V tento deň taktiež navštívime katedrálu, park sv. Kataríny a prezidentskú vilu. Zastavíme sa na ochutnávke vín (zdarma). Navštívime prístav a v prípade Vášho záujmu môžeme vyraziť na katamaran a pozrieť si veľryby a delfínov.

2. tour – západná Madeira

Spoznáme západnú Madeiru. Pozrieme si Camara de Lobos, Ribeira Brava, Calheta s múzeom cukrovej trstiny, Paul de Mar, Porto Moniz a volkanicke jazierka, kde sa môžeme okúpať a najesť. Potom budeme pokračovať cez Sao Vincente a na severnú stranu ostrova s vodopádmi. Prejdeme cez Encumeadu a vrátime sa na hotel.

3. tour – východná Madeira

Z hotela v Machicu vyrazíme do Canicalu a pozrieme si útesy v Ponta de sao Lorenzo. Potom budeme pokračovať cez Porta de Cruz do Santany, kde sú typické turistami obdivované domčeky pre Madeiru. Ďalej budeme pokračovať do Ribeiro Frio a pozrieme si farmu so pstruhmi a prejdeme sa na Balkon-vyhliadku. Odtiaľ pôjdeme na 2 najvyšší štít Madeiry Pico do Areeiro. Naspäť pôjdeme cez Camachu, kde sa pletú košíky a iné prútenárské výrobky. Odtiaľ pôjdeme do hotela do Machica.

4.tour – stred ostrova

Túto tour začneme na Pico dos Barcelos, budeme pokračovať do Curral das Freitas-údolia mníšok, neskôr na Monte. Tu sa môžeme zviesť na prútených sánkach dole kopcom 1,5km. V prípade záujmu môžeme navštíviť blízku botanickú záhradu a záhrada orchideí.

Pobytovo-poznávací balíček obsahuje:

– transfer z letiska + na letisko v Madeire
– 4 tours podľa iteneráru + všetky vstupy a poplatky
– ubytovanie na Vami zvolený počet nocí

Pre poznávací pobyt na mieru nás neváhajte kontaktovať: info@ckginger.com