Andalúzia

Andalúzia

cena od 599€

Jedinečný cestovateľský zážitok, alebo spoznaj Andalúziu inak s nami, s našimi jedinečnými sprievodcami, ktorí sú zároveň aj náročnými cestovateľmi a gurmánmi a dlhodobo žijúcich v Andalúzii. Našou veľkou výhodou je individuálny prístup ku každému klientovi a sprievodcovia odporúčajú len to, čo májú sami vyskúšané a čo si obľúbili. Tours sú kvalitné a organizované do hĺbky daných miest. Každé miesto má svoj príbeh, tradíciu a taktiež rôzne lokálne vychytávky, ktoré sa určite dozviete.

Andalúzia, mestečko Marbella. Toto upratané, elegantné a módne mestečko má očarujúcu maurskú architektúru a je pretkané úzkymi uličkami plnými pestrofarebných kvetov a pomarančovníkov. Luxusný prístav Puerto Banus ináč nazývané španielsko Monte Carlo je súčasťou mesta Marbella a je jednou z najuznávanejších jachtárskych destinácií na svete. Marbella je vynikajúcim miestom na poznávanie horkokrvnej Andalúzie, rodiska Flamenca a preslávených býčích zápasov. Malebnú kulisu mesta tvoria majestátne hory, dokonale upravená zeleň, poletujúce papagáje a celoročne kvitnúce exotické kvety a ovocie. Marbella nie je len dovolenková destinácia, Marbella je životný štýl. Len polhodinka jazdy do vnútrozemia a zažijete druhé „Toskánsko“, dychberúcu panorámu posiatu bielymi dedinkami a vlniacimi sa vinicami a olivovými hájmi. Andalúzia sa nedá definovať iba ako letná dovolenková destinácia, práve naopak medzi najobľúbenejšie obdobie pre našich sprievodcov je jar a jeseň. Ocitnete sa na juhu Španielska, čiže aj klíma je tu fantastická, čo znamená, že aj počas zimy je tu príjemných 16-22 stupňov.

Sme pripravení pre Vás plniť pobyt plný wow momentov pre akýchkoľvek náročných, či nenáročných klientov, kedykoľvek a na akýkoľvek počet dní. Všetky naše ubytká sa nachádzajú v kľudných štvrtiach, na prestížnych adresách, ďaleko od ruchu turistov a hotelových komplexov. Nepredávame klasickú dovolenku, predávame životný štýl…

S nami môžete zažiť malé famózne rodinné reštaurácie, patriace do hnutia Slow food, ktoré presadzujú len lokálne suroviny a upozorňujú na dávno zabudnuté recepty. Môžete navštíviť organické farmy, vyrobiť si vlastný olivový olej, absolvovať školu varenia lokálnych špecialitiek, zacvičiť si jogu na pláži, vyskúšať si paddle boarding pre východe slnka, alebo absolvovať výstup na horu La Concha. Niekto by možno rád strávil deň na najkrajších golfových ihriskách Európy, alebo sa len pohodlne usadí a vychutná si obľúbený drink pri pohľade na hojdajúce sa jachty a poletovanie škriekajúcich papagájov.

O všetko budete mať postarané, záleží len na Vašich prianiach 🙂

Termín: celoročne
Cena na mieru: od 599Eur / osoba