O nás

Náš tím cestovnej kancelárie Ginger Travel sa skladá zo skúsených ľudí, ktorí cestovali svetom a spoznávali rozličné destinácie. Niektorými krajinami sme len prechádzali dovolenkovým pobytom, v iných kútoch sveta bývali a spoznali rôzne kultúry a tradície miestneho obyvateľstva, kde sme si urobili pevné priateľstva. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti cestovného ruchu a cestovanie je pre nás záľuba a vášeň.          

Preto v našej zážitkovo-kreatívnej cestovnej kancelárii, ktorá je „rajom zážitkov“ vyberáme pre Vás zaujímavé a netradičné poznávacie okruhy,  spoznávanie prekrásnych destinácií, či netradičné zážitky. Vytvárame pre Vás zážitky, ktoré naplnia Váš cestovateľský sen a obohatia vedomosti o krajine. Po precestovaní Vám zostane zážitok na celý život a naberiete novú vášeň pre ďalšie cestovanie v inej destinácií. Pri plnení Vašich snov a poskytovaní netradičných zážitkov, rešpektujeme a kladieme najvyšší dôraz na prírodu, miestnych ľudí a životné prostredie.

Taktiež Vám ponúkame službu „create your own holiday“ – „vytvor si svoju vlastnú dovolenku“, t.j. dovolenku na kľúč, kde si zadáte svoje požiadavky a my Vám vypracujeme zadarmo „dovolenku na kľúč“.