Svadobná cesta

Jeden z najkrajších dní už máte za sebou, kedy ste si povedali svoje „Áno“. A tie ďalšie na Vás ešte len čakajú… Vydajte sa novým štartom do spoločného života tou rozprávkovou cestou – našimi jedinečnými svadobnými cestami. Očaríme Vás nádhernou destináciou, tyrkysovým morom, snehobielym pieskom, luxusnými službami, či poznávacími okruhmi po prekrásnych ostrovoch. Svadobná cesta na mieru, podľa Vašich najtajnejších želaní. Ku každej svadobnej ceste dostanete od nás ako darček zdarma balíček profesionálnych zásnubných fotografií. Fotenie sa uskutoční kdekoľvek na Slovensku, miesto podľa Vášho výberu. Takisto Vám vypracujeme návrh zadarmo Vašej svadobnej cesty. Pre inšpiráciu najpopulárnejšie svadobné cesty: Maledivy, Kuba, Miami, Tanzánia, Toskánsko.

Zobraziť svadobné cesty

 1. Svadobná cesta na Maledivy – vysnívaný raj pre Vašu lásku na snehobielych plážach s tyrkysovým morom. Bungalovy na vode, či all inclusive rezorty, alebo plavba po ostrovoch
 2. Svadobná cesta na Bahamy – ak si potrpíte na vyslovený luxus, tak táto voľba je stvorená ako pre Vás. Bahamy sú totiž absolútny vrchol luxusu. Čakajú na vás dlhokánske pláže s bielym pieskom, palmy a nezabudnuteľné more v úžasnej bledo tyrkysovej farbe.
 3. Svadobná cesta na Miami – toto miesto si určite zamilujete vďaka nádherným plážam na pobreží Atlantiku, ako aj kokosovými palmami. Miami je skutočne jedinečné svojim nádherným, moderným downtownom, ako aj unikátnym art deco štýlom v South Beach. Splňte si svoj americký sen na svojej svadobnej ceste.
 4. Svadobná cesta v Dominikánskej republike – Exotická dovolenka v Dominikánskej republike patrí k najvyhľadávanejším dovolenkám počas celého roka. Preto strávte Vaše medové týždne práve v tejto destinácie. Lákadlom je azúrové more, palmy či pobrežie lemované krásnymi plážami z jemného bieleho piesku, ktoré sa tiahnu takmer 300 kilometrov.
 5. Svadobná cesta na Kubu – krásna exotická krajina s bielymi piesočnatými plážami obmývanými azúrovo modrou vodou, pod ktorou sa ukrývajú krásne koralové útesy. Krásu prírody môžete obdivovať aj v národných parkoch.
 6. Svadobná cesta do Toskánska – Na svete sú jednoducho miesta, kde nepotrebujete slová, kde pocítite jednoduchú radosť s existencie. Medzi takéto miesta nepochybne patrí aj Toskánsko. Hovorí sa, že nikde nie je taká príroda, ako tu. Objavíte čaro života na farme, ochutnáte lokálne, podomácky vyrábané špeciality a preslávené vína v oblasti Chianti, objavíte fascinujúce historické pamiatky. Bývajte v čarokrásnej prírode na vidieku, v prekrásnych toskánskych usadlostiach.
 7. Svadobná cesta do Florencie – centrum renesančnej architektúry, ktoré poteší najmä milovníkov kultúry a umenia. Florencia je destinácia ako stvorená pre krásnu romantickú svadobnú cestu.
 8. Svadobná cesta na Maurícius – ostrov so sladkou vôňou škorice, vanilky a muškátového orecha, ktorá vás príjemne očarí na tomto ostrove obklopeným tyrkysovým morom.
 9. Svadobná cesta na Bora Bora, Tahiti – je top svadobná destinácia, ktorá Vám ponúkne absolútne súkromie. Ostrovný raj na zemi svojou nedotknuteľnosťou a dokonalosťou Vás určite očarí. Poprechádzate sa malými pokojnými dedinkami, užijete si relax v polynézskych kúpeľoch alebo aktívny oddych pri šnorchlovaní.
 10. Svadobná cesta na Jamaicu – vhodná najmä pre tie páry, ktoré milujú vysoké teploty, exotiku, nádherné pláže a priezračné more. Ak si potrpíte na relax s drinkom v ruke na nádhernej pláži, tak táto destinácia je určite voľbou pre Vás.
 11. Svadobná cesta na Bali – je najznámejšou turistickou destináciou Indonézie. Nazývanou tiež „ostrovom Bohov“ s krásnymi plážami, zelenou prírodou, ryžovými poliami.
 12. Svadobná cesta na Srí Lanku – tropický raj, nielen prírodou, ale aj neuveriteľne šťastnými domorodcami
 13. Svadobná cesta do Tanzánie – dobrodružstvo v džungli počas nášho spoločného poznávacieho pobytu. Aj takto menej tradične si môžete užívať svoje medové týždne v národných parkoch a oblastiach Tanzánie.
 14. Svadobná cesta na Seychely – nádherné biele pláže, čisté azúrové more, kokosové palmy,  milí domáci obyvatelia a najstaršie žijúce korytnačky na svete. Svadobná cesta na Seychely vo Vás zanechá spomienky na celý život.
 15. Svadobná cesta do Paríža – jedným z najromantickejších európskych miest pre medové týždne je určite Paríž. môžete v ňom prežiť naozaj krásne chvíle. Je vhodný najmä pre páry obľubujúce kultúru, architektúru, pamiatky, vynikajúce vína a ešte lepšie syry.
 16. Svadobná cesta na slnkom vyhriatu Krétu – Kréta je najjužnejším gréckym ostrovom plným slnka. Nájdete tu totiž všetko od džungle a strmých útesov, až po dych vyrážajúce pláže a romantické zákutia. Nezabudnite tiež ochutnať skvelú grécku kuchyňu.
 17. Svadobná cesta Amerikou a návšteva Niagarských vodopádov – naplánujeme Vám poznávací zájazd naprieč Amerikou. Spoznáte najpopulárnejšie mestá, atrakcie, vodopády, kaňony, národné parky, pláže… proste dokonalý americký sen
 18. Svadobná cesta Islandom – dychberúca príroda, ostrov ľadu a ohňa. Fantastické vodopády, miesta pokryté lávou, najpopulárnejšia čierna pláž a atmosféra elfov, ktorí na Vás číhajú na každom kroku. Aj takto môže vyzerať Vaša jedinečná svadobná cesta.
 19. Svadobná cesta – plavba po Karibiku – plavenie sa a spoznávanie prekrásnych karibských ostrovov
 20. Svadobná cesta na Costa Ricu – Táto destinácia je vhodná najmä pre mladomanželov dobrodruhov, na svoje si však prídu aj romantické páry. Okrem naozaj luxusných ubytovaní na pláži, tu totiž nájdete aj ubytovanie na stromoch v okrajoch dažďového pralesa.

Svadobná cesta Madeira

cena od 799€

Maledivy pre každého! Maledivy lacno!

cena OD 499€

Rozlúčka so slobodou

cena Na mieru€

Zásnuby pod Eiffelovkou

cena Na mieru€

Zásnuby v Ríme

cena Na mieru€

Svadobná cesta Zanzibar

cena Na mieru€

Svadobná cesta na Bali

cena Na mieru€

Svadba & Svadobná cesta Maurícius

cena Na mieru€

Svadobná cesta Srí Lanka

cena Na mieru€

Svadobná cesta Kapverdské ostrovy

cena od 789€

Svadobná cesta na Kube

cena Na mieru€

Svadobná cesta  Dominikánska republika

cena Na mieru€

Svadba + Svadobná cesta Seychelly

cena Na mieru€

Svadba + Svadobná cesta v Taliansku

cena Na mieru€

Svadobná cesta na Islande

cena Na mieru€

Svadobná cesta v Safari, s oddychom na Zanzibare

cena Na mieru€

People 2 dospelí
Flag IconViac info

Svadobná cesta Maledivy

cena Na mieru€