Rozprávková dovolenka na snehobielych plážach s tyrkysovým morom pri najkrajšie zapadajúcom slnku. Takto vyzerá skutočný raj na Zemi.  A kde tento raj nájdete? Na súostroví ležiacom v indickom oceáne, severozápadne od Srí Lanky a leží na rovníku – súostrovie Maledivy. Svoju jedinečnosť potvrdzujú aj prirovnaním – perly ležiace na smaragdovom mori. Rozkladajú sa na viac ako 90 000 km2 a to v dvoch radách atolov (Suvadiva a Addu) medzi ktorými prechádza rovník. Deväťdesiat deväť percent Malediv sa skladá z mora a to jedno percento tvorí 1 196 koralových útesov, ktoré sú zoskupené do 26 prírodných atolov. Atol je zoskupenie ostrov v tropickom mori. Skladá sa z prstencového útvaru, ktorý je lemovaný koralovým útesom, ktorý obklopuje lagúna.

Zostavte si s nami našu dobrodružnú cestu po ostrovoch, okružnou plavbou loďou a nakoniec si doprajte odpočinok na bielučkých plážach v tomto tropickom raji. Ak sa prídete na Maledivy iba zrelaxovať, užívať si krásnych pláži, popíjať drinky, spoznať podmorský svet, aj toto všetko zažijete iba s nami. Okrem užívania si skvelých pláží, môžete zažiť aj aktívnejšiu dovolenku v podobe rôznych výletov, či športových aktivít.

Pokiaľ chcete zažiť tie pravé Maledivy, skombinujeme Vám viac miest, cestovanie po lokálnych ostrovoch, spoznať miestnych ľudí a ich kultúru. Náš tip: skvelá kombinácia obývaného lokálneho ostrova a rezortu. Dobrodružstvo s miestnymi a nakoniec odpočinok na prekrásnej pláži s rozmaznávaním sa miestnymi.

Vašu jedinečnú dovolenku na Maledivách Vám zabezpečí náš skúsený team, ktorý pozostáva z ľudí dlhodobo žijúcich na Maledivách. Hovoria slovenským a českým jazykom. Dokonale poznajú prostredie, cestujú po ostrovoch, overujú si kvalitu hotelov. Aktuálne máme veľa špeciálnych ponúk na rezorty od starších, lacnejších, až po tie najluxusnejšie. Ďalej špeciálnu ponuku na hoteli Plumera Maledivy s pobytom dlhším ako deväť nocí. Zabezpečíme taktiež dopravu na rezort. V nej sa musí človek celkom vyznať, ak sa chce dopraviť na svoj rezort.

Maledivy pre každého! Maledivy lacno!

cena OD 499€

Maledivy – prenájom apartmánu za najlepšie ceny!

cena V texte€

Maledivy

cena na mieru€

People 1 dospelí
Calendar do
Flag IconViac info