Maledivy

Na mieru

Maledivy

cena Na mieru€

Rozprávková dovolenka na snehobielych plážach s tyrkysovým morom pri najkrajšie zapadajúcom slnku. Takto vyzerá skutočný raj na Zemi.  A kde tento raj nájdete? Na súostroví ležiacom v indickom oceáne, severozápadne od Srí Lanky a leží na rovníku – súostrovie Maledivy. Svoju jedinečnosť potvrdzujú aj prirovnaním – perly ležiace na smaragdovom mori. Rozkladajú sa na viac ako 90 000 km2 a to v dvoch radách atolov (Suvadiva a Addu) medzi ktorými prechádza rovník. Deväťdesiat deväť percent Malediv sa skladá z mora a to jedno percento tvorí 1 196 koralových útesov, ktoré sú zoskupené do 26 prírodných atolov. Atol je zoskupenie ostrov v tropickom mori. Skladá sa z prstencového útvaru, ktorý je lemovaný koralovým útesom, ktorý obklopuje lagúna.

Pokiaľ chcete zažiť tie pravé Maledivy, skombinujeme Vám viac miest, cestovanie po lokálnych ostrovoch, spoznať miestnych ľudí a ich kultúru. Náš tip: skvelá kombinácia obydleného lokálneho ostrova a rezortu. Dobrodružstvo s miestnymi a nakoniec odpočinok na prekrásnej pláži s rozmaznávaním miestnymi.

Zostavte si s nami našu dobrodružnú cestu po ostrovoch, okružnou plavbou loďou a nakoniec si doprajte odpočinok na bielučkých plážach v tomto tropickom raji. Ak sa prídete na Maledivy iba zrelaxovať, užívať si krásnych pláži, popíjať drinky, spoznať podmorský svet, aj toto všetko zažijete iba s nami. Okrem užívania si skvelých pláží, môžete zažiť aj aktívnejšiu dovolenku v podobe rôznych výletov, či športových aktivít.

Vytvor si vlastnú vysnívanú dovolenku a my Vám premeníme sen na skutočnosť.

Vašu jedinečnú dovolenku na Maledivách Vám zabezpečí náš skúsený team, ktorý pozostáva z ľudí dlhodobo žijúcich na Maledivách. Hovoria slovenským a českým jazykom. Dokonale poznajú prostredie, cestujú po ostrovoch, overujú si kvalitu hotelov. Aktuálne máme veľa špeciálnych ponúk na rezorty od starších, lacnejších, až po tie najluxusnejšie.

Letenky Vám zarezervujeme, podľa Vašich želaní, kde si môžete vybrať:

  • odletové letisko: Bratislava, Viedeň, Praha, Budapešť, iné…
  • najlacnejšiu cenu na trhu, alebo first class
  • priamy let, alebo prestup
  • leteckú spoločnosť: Emirates, Turkish, Austrian Airlines, Fly Dubai
  • dátum spiatočnej letenky

Vašu jedinečnú dovolenku na Maledivách Vám zabezpečí náš skúsený team, ktorý pozostáva z ľudí dlhodobo žijúcich na Maledivách. Hovoria slovenským a českým jazykom. Dokonale poznajú prostredie, cestujú po ostrovoch, overujú si kvalitu hotelov. Aktuálne máme veľa špeciálnych ponúk na rezorty od starších, lacnejších, až po tie najluxusnejšie. Ďalej špeciálnu ponuku na hoteli Plumera Maledivy s pobytom dlhším ako deväť nocí. Zabezpečíme taktiež dopravu na rezort. V nej sa musí človek celkom vyznať, ak sa chce dopraviť na svoj rezort 🙂

Zásnuby, svadba, svadobná cesta

Vianoce, Silvester

Aktívna dovolenka

Okruhy loďou

Luxusná dovolenka

All inclusive

Cestovanie po ostrovoch

Pobyty na mieru

Golf na Maledivách

Rodinné pobyty

Skupinové pobyty

Pobyt s rybolovom

Pobyt so surfovaním

Pobyt s kiteboardingom

Pobyt s potápaním

Pobyt s jógou a pilates

Maledivy + iná destinácia

Plavba s potápaním

Plavby organizujeme pre skupinové zájazdy

Plavba s rybolovom

Plavby organizujeme pre skupinové zájazdy

Plavba so surfovaním

Plavby organizujeme pre skupinové zájazdy

Plavba na katemaránu

Plavby organizujeme pre skupinové zájazdy

Plavba s relaxom

Plavby organizujeme pre skupinové zájazdy

Maledivy + Srí Lanka

Maledivy + Srí Lanka

Icon
Icon Ioannina

Maledivy

od €od 1660

podrobnosti objednávka dole