Bali

Bali je indonézsky ostrov nachádzajúci sa na západnom konci súostrovia Malé Sundy, medzi ostrovmi Jáva na západe a Lombok na východe. Patrí medzi jednu z 33 provincií v Indonézii s hlavným mestom Denpasar na juhu ostrova.
Čím je tento ostrov tak čarovný? Prírodou – ryžovými poliami, horami, morským pobrežím. A viete čím je ešte tento ostrov tak výnimočný? Vďaka miestnym domorodcom, ktorí robia neopakovateľnú atmosféru, ktorú inde v Indonézii určite nenájdete. Stále sa na Vás usmievajú, sú maximálne priateľský a stále niečo oslavujú.
Búrlivé more, exotická príroda a neopakovateľná atmosféra, ktorá si Vás určite získa.
Bali je veľmi rozmanitý ostrov, ktorý Vás určite očarí na celý život. Preto načerpajte z neho, čo najviac, prostredníctvom našich zážitkových pobytov, či cestovateľského týždňa. Samozrejme Vám ponúkame aj relaxačný pobyt, kde budete iba chytať bronz na krásnych plážach, plávať v tyrkysovom mori, ochutnáte pravú indonézsku kuchyňu  a spoznáte nočný život na Bali. Nájdete tu skalnaté útesy s piesočnatou plážou, čisto piesočnaté pláže, či pokojnejšiu vodu s prázdnymi plážami, alebo si vychutnajte divoké vlny, ktoré sú rajom pre surfistov.

Ak vás už omrzí pláž, môžme spoločne preskúmať stredozemie, kde nájdeme džunglu, hory, sopky,  vodopády, krásne chrámy, ryžové polia, jaskyne, či typické balijské mestečká a dedinky nedotknuté modernou civilizáciou.

Aktuálne zájazdy